خشونت علیه زنان و اخلاقیات مردسالار

 

 

زن از سویی مورد آزار و شکنجه و تجاوز قرار می‌گیرد و از سوی دیگر این مساله را مخفی‌ می‌کند،حتّی در مواردی که قانون نیز از او حمایت می‌کند باز این اتفاق می‌‌افتد و در بسیاری از موارد مجرم هرگز پایش به مراجع قانونی باز نمیشود.

اما دلیل این امر چیست؟چرا زنان حتّی در مواردی که قانون از آنها حمایت می‌کند از بیان خشونتی که بر آنها روا داشته اند طفره میروند؟

 

مقاله‌ ی من در رابطه‌ با خشونت علیه‌ زنان و  عکس العمل زنان شرق و  خاورمیانه‌ به‌ این خشونت ها، 

در بخش فارسی سایت تحلیلی gelyar

http://gelyar.com/

برای دیدن این مطلب روی عنوان زیر کلیک کنید کلیک کنید

( خشونت علیه زنان و (اخلاقیات مرد سالار) ) 

                 

/ 1 نظر / 19 بازدید
میهن تراک

سلام دوست عزیز و گرامی شما را به بازدید از سایت " میهن تراک" دعوت میکنم 10 مطلب جدید سایت میهن تراک: »مشاهده زنده بزرگترین آکواریم کوسه جهان www.mihantrack.com/156/ » پیدا کردن مدل گوشی افراد از روی شماره تلفن همراه www.mihantrack.com/150/ »ماورای امنیت با : KeyScrambler 2.7.0.0 Pro http://mihantrack.com/21/ »شکستن رمز عبور ویندوز 100 % عملی http://mihantrack.com/25/ »منبع فارسی آپدیت 6 آنتی ویروس معروف - آنلاین (100% تضمینی) http://mihantrack.com/48/ » سرویس فال حافظ آنلاین سایت : http://mihantrack.com/tools/faal-hafez/index.htm ابتدا از لینک زیر عضو ویژه سایت شوید تا به تمامی بخش های سایت دسترسی داشته باشید. http://mihantrack.com/modules.php?name=Your_Account&op=new_user پروفایل مدیریت سایت : http://mihantrack.com/users/admin/ یاهوو آیدی جهت پشتیبانی : FirelyBoy@yahoo.com